Com alguns de vosaltres ja sabreu el nostre institut és finalista , dins de l’apartat Fita de l’esport escolar, als premis a la Nit de l’esportista de l’any. El sopar i lliurament dels guanyadors es farà el 7 de març al hotel Don Cándido, aquí a Terrassa. Per part de l’institut hi aniran dos representants del centre i de la l’Associació Esportiva.

El Trofeu Lluís Francino i Riera distingirà als millors esportistes, entrenadors, dirigents i entitats per la seva trajectoria durant el 2012 a la ciutat de Terrassa.

Es poden reservar tiquets per veure l’acte al Diari de Terrassa (telf. 93 728 33 00)

Attachment: Cartell amb els nominats (786.41 kb)
El nostre institut a la Nit de l’Esportista de l’any

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *